Kamu İhale avukatlarımız, çeşitli sektörlerdeki kapsamlı tecrübelerini, ihale hukuku konusunda uzman bilgisiyle birleştirmektedir. İhale sürecine dahil olmak isteyen kurumsal şirketlerle ve şahıs şirketleriyle birlikte çalışıyoruz ve ihale sürecinde ve sonrasındaki sözleşme aşamasında kamu idareleri dahil olmak üzere tüm tarafların karşılaştığı zorlukları anlamaktayız.

İhale hukuku ekibimiz, müvekkillerimiz için sağlam ve uyumlu bir ticari süreç sağlamaya kendini adamıştır. Ayrıca, ihale sürecinde veya sözleşme sonrası anlaşmazlıklar ortaya çıkarsa uzman yardımı da sağlamaktayız.

Dahası özel sektör müşterileri için, istenilen sonucu başarıyla sunabildiğimizden emin olmak için satın alma stratejisi, risk yönetimi ve belge geliştirme konularında danışmanlık yapıyoruz. Uzmanlık alanlarımız arasında merkezi ve yerel yönetimler, üniversiteler ve ulaşım, su ve enerji hizmetleri bulunmaktadır.

Teklif stratejilerinin ve ticari tekliflerinin geliştirilmesini destekleyerek başarı şanslarını en üst düzeye çıkarmak için teklif verenlerle birlikte çalışıyoruz. Ayrıca, yasal zorluklar (idari ve teknik şartnamelerle sözleşme tasarıları ile sözleşmelerin yorumlanması da dahil olmak üzere) konusunda tavsiyelerde bulunarak, teklif sahiplerinin süreçteki hataların engellenmesine ve hukuka aykırılıklarının giderilmesine de yardımcı olmaktayız.

Yapım, Hizmet, Mal Alım, Araç Kiralama, Yemek İhalelerinde ve Aşırı Düşük Teklif Savunma Hazırlanması konularında karşılaşacağınız sorunlarda yanınızdayız.

Yorum Ekle